Možnosti využití


Přehled nejčastějších využití managed serverů.

Webhosting server

Využití: grafická studia, poskytovatelé webhostingu

Zajistíme provoz serveru optimalizovaného pro poskytovatele webhostingu. Nemusíte se starat o složitou konfiguraci, pravidelné akatualizace a zálohy. Díky ovládacímu panelu PLESK budete mít plnou kontrolu nad serverem a Vašimi uživateli. Můžete se tak snadno soustředit jen na svůj byznys.

Domeny v plesku   Vzhled rozhrani

Kontaktujte nás pro více informací.

Firemní server

Využití: Poštovní server, fileserver, VPN, provoz aplikací

Velmi výhodné řešení pro malé a střední firmy, které chtějí ušetřit náklady na provoz, správu, aktualizace, opravy a samzořejmě také vyvarovat se ztráty dat selháním HW. Zajistíme bezpečné a stabilní řešení na míru přimo pro Vaši firmu.

Firewall   Nastaveni emailu v plesku

Kontaktujte nás pro více informací.

E-shop server

Provozujete internetový obchod a je pro Vás důležitá odezva a dostupnost serveru? Jsme připraveni poskytnout výkonné řešení optimalizované přímo pro Vás včetně pravidelných záloh, které minimalizuje riziko ztráty Vašich dat.

Hlavni stranka   statistiky v plesku

Kontaktujte nás pro více informací.

Virtualizace

Využití: testovací prostředí, úspora nákladů, rozdělení serveru

Díky technologii Virtuozzo lze použít dedikovaný server pro provoz více virtuálních serverů. Tyto virtuální servery jsou 100% izolovány. Tento model se hodí například pro vytvoření samostaného testovacího prostředí nebo oddělení více serverů.

Další informace o virtualizaci můžete získat na další stránce o Virtuozzu.

plesk login   virtuozzo

Kontaktujte nás pro více informací.

Vzdálený desktop

Nainstalujeme Vám libovolnou linuxovu distribuci s X serverem, ke které se můžete připojit přes vzdálenou plochu a provozovat tak například kancelářské aplikcace a další. Takto budete mít svůj desktop k dispozici doma, z práce nebo internetové kavárny.

plesk login   plesk login

Kontaktujte nás pro více informací.

A mnoho dalších možností

Toto je jen krátký výčet možností jak využít managed server. Běžně spravujeme například také download servery, servery optimalizované na výdej obrázků, HA clustery, aplikační servery a další. Pokud Vás zajímá jak můžete ušetři pomocí managed serveru, neváhejte nás kontaktovat.

<< Servis