Volitelné služby k virtuálním serverům


K virtuálnímu serveru je možné přikoupit doplňkové služby. Vynikající je zejména Snapshot Backup, který Vám umožní obnovit celý sevrer, nebo jen některé soubory na pár kliknutí.

Ram upgrade

Upgrade garantované RAM

(100,-/měs.) | Přidejte svému serveru 128MB garantované paměti navíc, aniž by jste přešli na vyšší program. Cena každého bloku 128MB je 100,- Kč měsíčně. Bloků je možné zakoupit více najednou. Paměť je možné objednat z ovládacího panelu a po uhrazení Vám bude automaticky navýšena.

Snapshot backup

Snapshot Backup

(300,-/měs.) | Nepostradatelný nástroj pro všechny, kteří ze svého serveru chtějí dostat maximum. Automatické zálohy mimo Váš virtuální server na RightWay Backup infrastrukturu, umožňují kdykoliv zazálohovat kompletní stav celého stroje a poté ho následně obnovit. Snapshot Backup zálohuje úplně vše. Data domén, e-maily, plesk panel a jeho nastavení, klienty plesku, instalovaný software, konfigurace operačního systému a operační systém samotný - to vše Snapshot Backup zálohuje. Ovládací panel PowerPanel Vám umožní tyto zálohy provádět v libovolnou dobu. Ať už tedy potřebujete odladit server, nebo ho kompletně zazálohovat, tento vynikající nástroj Vám bude velmi nápomocný.

Parallels Plesk Licence

Plesk Licence

(od 100,-/měs)| Každý virtuální server má licenci na jednu doménu zdarma. Pro další domény, které chcete mít na VPS stačí přikoupit další licence. Licence jsou dostupné pro 10, 100 a neomezeně domén. K dokoupení jsou také dostupné rozšíření ovládacího panelu Plesk o další funkčnosti.

Snapshot backup

Plesk Power Pack

(100,-/měs.) | Power pack doplní váš virtuální server o další užitečné funkce. Obsahuje Application Pack, který vám umožní instalovat 10ky webových aplikací (eshopy, redakční systémy, diskuzní fóra) na kliknutí. Kvalitní antispam řešení postavené na spamassasian, které vás spolehlivě ochrání přred nevyžádanou poštou. Podporu dalších technologií jako je Tomcat, ColdFusion, nebo PostgreSQL a jazykový balík s velkým množstvím lokalizací.

<< Ukázka rozhraní